Caribbean Club першим з клубів готується урочисто відзначити свій 20-річний ювілей і з цього приводу приготував веселий та іскрометний мюзікл з українськими зірками та святкову вечірку, на яку завітають артисти, що знялися у відео та на якій і відбудеться прем’єра. Подія пройде 23 лютого 2018 у Caribbean Club Concert-Hall (вул. Петлюри, 4)

Напередодні свого 20-річного ювілею Caribbean Club запросив найяскравіших зірок української сцени взяти участь в зйомках веселого і яскравого музичного кліпу, прем'єрою якого буде відзначено святкове ювілейне шоу, заплановане на 23 лютого. Кліп, знятий Оленою Коляденко та Костянтином Гордієнко, вийшов веселим та драйвовим, наповненим тонким гумором, іронією та сяячою енергією. Участь у зйомках взяли такі видатні артисти як Олег Фагот Михайлюта, Злата Огневіч, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Гарік Крічевський, Андрій Джеджула, Амадор Лопес, Володимир Шпудейко, Олексій Мочанов, Лідія Скорубська, гурт ManSound, Freedom-ballet, Freedom jazz та балет NC17. 23 лютого вони постануть перед гостями Caribbean Club в найнесподіваніших і незвичних образах. Це буде справжнє перевтілення. На святковій паті, на яку будуть запрошені найближчі друзі Caribbean Club, після прем’єри мюзіклу на великому екрані, відбудеться імпровізаційний концерт. Зірки, що взяли участь у зйомках, заспівають у родинному колі улюблених друзів Caribbean Club.

Ігор Іллюк, директор Caribbean Club, на питання, як прийшла ідея зняти цілий маленький мюзикл, відповів: "Я вважаю, що за 20 років роботи ми заслужили таку красиву листівку. Ми покладемо її до нашого альбому і будемо іноді діставати, розглядати цей сувенір і з задоволенням все згадувати. Найскладніше в цьому проекті було зібрати в один час і в одному місці зірок української естради, з огляду на їхню колосальну зайнятість і графіки".

Caribbean Club єдиний столичний музичний майданчик, який переступив 20-річний рубіж. Клуб був заснований в 1998 році, і за короткий час придбав культового статусу. У 2013 Caribbean Club пережив повну трансформацію і перетворився на Caribbean Club Concert Hall: нову будівлю клубу було створено з нуля, а сам проект і натуральні матеріали обробки сприяють ідеальній акустиці.

Гордість Caribbean Club Concert Hall - це камерні та акустичні концерти, джазові проекти, театральні постановки, що проходять в оригінальних форматах. Caribbean Club сміливо можна назвати трендмейкером: на його сцені виступають Борис Гребенщиков, Panivalkova, Ніно Катамадзе, The Maneken, Оля Діброва, Bebe, Mgzavrebi, SunSay, Shain Lee, Go-A, Рішар Гальяно, Том Харрел, Віллі Виллиамс, Шеймус Блейк, Борис Гребенщиков, "Мачете", Андрій Макаревич, "Скрябін", Ендрю Дональдс, "Тартак", Green Gray, "Друга Ріка", "Billy's Band", Dena DeRose, Wayne Escoffery, ALLOISE, Monatik, Лесь Подерев'янський, Артемій Троїцький, Пеп Торрес, Джиммі Бош, Ляпіс Трубецькой, Лама, “Серебряная свадьба”, Pur Pur, Брати Гадюкіни, Христина Соловій, Sasha Boole, The Doox, Paul Monandise, Katya Chilly, Dennis Adu, ТНМК, Сергій Бабкін, Freedom Jazz, Antonio Gomez, Артем Півоваров, Олексій Горбунов, Ассаі, Hudaki Village Band та інші топові артисти.