Якщо вам здається, що дні замкнулись в одноманітне коло холодних буднів, а плейлист з кожним разом стає все більш депресивним, ми маємо варіант дещо змінити таку ситуацію. Молодий рок-бенд CARDIOMACHINE обіцяє прокачати всіх у суботній вечір 5 листопада. Всі бажаючі почути дебютний альбом «Заборонені», що вийде у світ в день концерту, запрошуються в арт-простір MEZZANINE. Спеціальний гість заходу - команда ТИМПАЧЕ.

Історія гурту розпочалась не так давно – з березня 2016 року. На той час це був дует Макса Лисенка (вокал, гітара) та Івана Воронкова (ударні). Після релізу першого синглу "Мовчала ти" до них офіційно приєдналися басист Артем Караванов та відповідальний за електронні вкраплення Антон Карлиханов. До речі, перша пісня, крім радіо ефірів (Радіо Аристократи, Radio Skovoroda), встигла також прозвучати в серіалі українського ТВ «Київ вдень, Київ вночі». Наступні два сингли "Віддай" та "Назавжди" продовжили естафету підігріву інтересу публіки до майбутньої повноформатної роботи.


Динамічний початок, сформоване та цілісне звучання пісень і концерт-презентація дебютної пластинки. Не прогавте можливість познайомитись з цією командою вживу.

Де: Київ, Mezzanine, вул.Нижньоюрківська 31
Коли: 20:00, 5 листопада 2016
Білети тут