Гурт Brutto, "білорусько-український загін музичного опору", виступить цього року на Sziget 2017 – одному з найбільших фестивалів Європи.

Концерт маскулінного бойзбенду з гострими текстами і революційним духом відбудеться на Europe Stage 10 серпня. Їхній зухвалий і актуальний панк має на меті привабити увагу прихильників рішучої дії, активного дозвілля, подорожей і спорту, якими і є віддані фани Sziget.

Brutto продемонструють “art-brut, хіт-кор і панківський пауер-ліфтинг” в лайн-апі з гуртами з десятків країн. Окрім виступу панк-рокерів Sziget оголосив ще 20 перших імен сцени Europe Stage: Leyya (A), Nemo (CH), Klara & The Pop (CZ), Käptn Peng & Die Tentakel von Delphi (D), Van Holzen (D), Irah (DK), Brutus (B), Dremen (E), Zoo (E), Biga Ranx (F), Clément Bazin (F), Alma (FIN), Tre Allegri Ragazzi Morti (I), Full Trunk (IL), Bazzookas (NL), Klangstof (NL), Greetings Sugar (RO), Oligarkh (RUS), Riky Rick (SA) і Elle Exxe (UK).

За короткий час Brutto вдалося стати одним з найпопулярніших гуртів в Україні – двічі зібрати аншлаги в 40 українських містах у турах «Underdog» і «Родны край», стати хедлайнером найкрупніших українських фестивалів, створити справжній гімн свободи під час Майдану і підтримати своєю безкомпромісною громадянською позицією бійців, які захищають Україну в зоні АТО. Фронтмен гурту, Сергій Міхалок, отримав офіційне право постійно проживати на території України.

Виступити на Europe Stage цього року отримає шанс і переможець конкурсного відбору Sziget cеред українських гуртів. Деталі конкурсу на сайті: http://sziget.bigmir.net/.

Імена лайн-апу Sziget Europe Stage, оголошені на даний момент:
Brutto (BY-UA)
Leyya A
Nemo CH
Klara & The Pop CZ
Käptn Peng & Die Tentakel von Delphi D
Van Holzen D
Irah DK
Brutus B
Dremen E
Zoo E
Biga Ranx F
Clément Bazin F
Alma FIN