Серія акустичних концертів BRUTTO почалася з блискавичного солд-ауту. Квитки на концерт у Києві були продані за 54 хвилини після того, як стартували онлайн-продажі. 24 квітня 2016 в Аtmasfera 360 (Київський планетарій) відбудеться перший акустичний концерт Сергія Міхалка і Ко з програмою «Вечірнє сонце». Концерт пройде в форматі творчого вечора: прозвучать пісні BRUTTO і Ляпісів в акустичному виконанні, вірші і розповіді, глядачі зможуть поспілкуватися з учасниками гурту в неформальному колі.

Все почалося з виходу пісні "Вечірнє сонце» на вірші геніальної української поетеси Ліни Костенко. Музиканти BRUTTO не очікували такої реакції. Було багато добрих і теплих слів... а потім прийшов лист від дочки Ліни Костенко і стало зрозуміло, що іноді, щоб тебе почули - потрібно не кричати, а говорити тихо і спокійно. Натхненні успіхом пісні, BRUTTO підготували особливу акустичну програму в форматі творчого вечора з Михалком і Ко «Вечірнє сонце».

Лист від дочки Ліни Костенко:

Шановний Сергію!
Перш за все вітаємо Вас і всю групу з Новим роком! Бажаємо Вам миру, щастя і успіху. І перш за все бажаємо Вам, щоб Україна стала Вам доброю і щедрою другою Батьківщиною, - в надії, що і Білорусь, з якої у нас особливі відносини, знайде свободу і європейське майбутнє.

Звичайно, Ліна Василівна Костенко дає Вашій групі дозвіл на виконання цієї пісні і бажає Вам успіху.

Прекрасне оригінальне виконання.
Ми теж дуже поважаємо творчість Вашої гурту в усіх її еволюціях і цінуємо її громадянську позицію. Дякую Вам за те, що були з нами в ті трагічні і прекрасні часи Революції гідності. Це назавжди.

Моя дочка Ярослава, як і безліч молодих українців, Ваша фанатка, була на Вашому грандіозному виступі в Києві в серпні 2014 року.

Всього найкращого!
Оксана Пахльовська

Такі зустрічі дозволять створити особливу атмосферу, яка неможлива на великих концертах, уможливить тісне спілкування фанатів гурту зі своїми кумирами. Вони для тих, хто хоче не тільки побачити і почути, але відчути або навіть стати співучасником.

Шанувальників гурту чекають виступи в таких містах:
12 травня - Львів
13 травня - Ужгород
14 травня - Самбiр
15 травня - Трускавець
Одеса
Прага

Список міст буде поповнюватися. Слідкуйте за оновленнями в соцiальних мережах і на сайті гурту.

BRUTTO з акустичною програмою