26 вересня 2014 перед клубом «Зелений Театр» можна було спостерігати величезну чергу. Це не чергова нічна тусовка чи закриття театру, а виступ легендарного Tricky. Черга була і справді нереальна.

Початок концерту був запланований на 20:00, але поки всі змогли зайти в театрі розміститися, то концерт почався близько дев’ятої години. Щоб натовп не сумував, за пультом стояв ді-джей, який крутив музику до виходу музикантів на сцену.

Тільки музиканти вийшли на сцену, як шалений шквал емоцій здійнявся серед людей.

Tricky (справжнє ім’я — ЕдріанТоус) довго стояв спиною, курив і нічого не співав, лунала лише музика, яка плавно перейшла в кавер «SweetDreams». Натовп не переставав шаленіти.

Едріан по праву вважається одним із засновників стилю тріп-хоп. Його оригінальне вокальне виконання відрізняється поєднанням кантилениі речетативу.

фото Tricky в Києві

Протягом всього концерту Tricky задирав футболку і показував всім свій живіт. Також не можна промовчати і не сказати про чарівну вокалісткуФранческу. Вона неймовірна, як і її вокал. Думаю весь чоловічий фан-сектор радів їй не менше, ніж самому Едріану.

Десь посередині концерту вийшов якийсь чоловік і станцював у стилі поппінг. Танці були на рівні, всі аплодували, але вже знову хотіли бачити на сцені людину, заради якої всі зібралися в той вечір у театрі.

фото Tricky

Едріан час від часу показував то на барабанщика, то на гітариста, і ті, в свою чергу, починали набирати темп і гучність. Цікава командна робота.

Під кінець виступу Tricky сказав Франчесці, щоб вона кликала людей на сцену і люди по-трохи почали вилазити до музикантів. Буквально в лічені секунди сцена заповнилася людьми. Перші, хто опинився біля Едріана були настільки щасливі, що це не можна було передати словами. Вир емоцій і нічого зайвого — повна гармонія.

фото Tricky

На цій же ноті Tricky завершив концерті разом з музикантами покинув сцену. Концерт був феєричним, але вагомим мінусом для фанів стало те, що концерт закінчився дуже швидко. (всього 1:20). Фанам хотілося ще хоча б пів години тієї атмосфери, але нічого такого не відбулося і це стало фінальним акордом.

Чекатимемо з нетерпінням повернення Tricky на Україну з новими піснями.

Автор: Борцов Олександр
Фото: Сокол Юля