Напередодні сольного концерту в Києві Blooms Corda презентували відео на пісню "Тетріси із фраз". Дивні рухи головного героя, містична поява в кадрі фронтмена, непередбачуваний розвиток подій – все це прикує вашу увагу з першої до останньої секунди. Той самий випадок, коли потрібно дивитися до кінця.

Кліп виявився дебютною роботою не лише для гурту, але й для Катерини Гринець, яка вперше спробувала себе в ролі режисера.

«Это первый клип, который я сняла как режиссер. Безумно переживала по этому поводу. Но благодаря чудесной команде съемка удалась: оператор кайфовал от отсутствия рекламных кадров, актер понимал с полуслова, много улыбался и танцевал. Даня доверял, потому что идея клипа была мне близка», – ділиться враженнями Катерина.

Лідер гурту Даниїл Галико зізнається: "Я думав, що свій перший кліп Blooms Corda ніколи не зніме, але завдяки людям, зазначеним у команді, це стало реальністю. Всі дуже сильно постарались попри димові сповіщувачі, дощову погоду, пробки в квартирі та "я зараз викличу поліцію".

В зйомках брали участь:
Автор ідеї – Даниїл Галико
Режисер / монтаж – Катерина Гринець
Оператор / кольорокорекція – Руслан Мінгазіров
Інженер камери – Ігор Васильєв
Актор – Дмитро Чернявський
Художник по світлу – Руслан Джевага

Нагадуємо, що теплий концерт Blooms Corda відбудеться 23-го листопада 2017 в столичному клубі MonteRay Live Stage.
Квитки на www.concert.ua