Довгоочікуваний концерт Blink-182 на Sziget 2014 нарешті відбудеться! Його датою стане 11 серпня (День -1). Інші нові імена в лайн-апі Sziget 2014 включатимуть Cee Lo Green, Jimmy Eat World і щойно офіційно підтверджених Casper, A Day To Remember і Fedde le Grand, які приїдуть до Будапешту, щоб зіграти в День 0. Тижневі квитки за першою знижкою до 30 квітня ще доступні, тому є сенс поквапитися!

Після довгих років очікуваннь один із найпопулярніших американських поп-панк-гуртів Blink-182 нарешті сколихне сцену Sziget Festival. Протягом своєї понад 20-річної кар'єри це тріо з Каліфорнії продало мільйони записів і має незліченну кількість фанів по всьому світу. Після короткої перерви гурт повертається і грає так потужно як ніколи. Сігетці нарешті отримають шанс розважитися під найбільші панк-гімни кінця 90-х і початку 2000-х років, пісні «All The Small Things», «First Date», «I Miss You», «Stay Together For The Kids or The Rock Show».

П'ятикратний переможець Греммі Cee Lo Green, знаковий композитор з унікальним голосом, креативний продюсер і кінозірка є на сьогодні одним із найбільш харизматичних виконавців. Його суперсила у здатності поєднувати хіп-хоп з елементами соула, створюючи сексуальний і сучасний r&b. Його мелодії полонили чарти і об’єднали навколо себе мільйони фанів. Він почуватиметься як вдома на Головній сцені Sziget!

Jimmy Eat World почали свою кар'єру з Меса, штат Арізона і швидко стали популярним зі своїми незабутніми рок-композиціями. Їх найуспішніший CD «Bleed American» був виданий у 2001 році і містив кілька хітів, у тому числі найбільш відому пісню «The Middle». Минулого року гурт представив свій восьмий студійний альбом «Damage» і виступить на сцені Sziget з новими піснями із нього.

Benjamin Griffey, він же Casper – талановитий і популярний німецький репер, співак і автор пісень. Секрет його привабливого стилю полягає в його розмаїтті. Він не намагається дотримуватися рамок, відділяючи різні музичні жанри один від одного, а вільно змішує їх. На цьому концерті ви знайдете все, починаючи від хіп-хопу старої школи до року, в поєднанні з дуже гострими і вдумливими текстами.

A Day To Remember – постійний гість на усіх міжнародних фестивалях, що спеціалізуються на важких жанрах. Їхня музика є сумішшю жорсткого металкору і поп-панку. У поєднанні з енергійними сценічними перформансами вони будуть вичавлювати всі резерви з вашого тіла, доки шоу не закінчиться. На сьогодні гурт видав п'ять альбомів і представить останній із них «Common Courtesy» на цьогорічному Sziget.

Останнє, але не менш важливе: Fedde Le Grand представить на Sziget голландську електронну музичну сцену! Власник багатьох нагород, музикант і продюсер, він є одним із найвідоміших ді-джеїв у Нідерландах, який набуває популярності у світі. Протягом багатьох років він незмінно посідає кращі місця в рейтингу DJ Mag’s Top 100, в той час як його треки і ремікси є дуже популярними у всесвітній мережі і за її межами.

Sziget