Третя пісня литовців Biplan українською «Ми вічно юні» вийшла в День Незалежності України. Душевна юність, довгі літні ночі, кохання і романтика приморського міста – те, що так трепетно знайомо і однаково хочеться переживати, коли тобі 17, 24, чи 42, коли ти литовець з Ніди або Клайпеди, чи українець з портів Чорного моря. Литовський гурт Biplan, який заспівав українською і з квітня 2013-го створив вже 2 україномовні пісні, видав новий трек своєї української трилогії. Пісня і кліп «Ми вічно юні» режисера Saulius Baradinskas вийшли в День Незалежності України.

«Сьогодні для нас прекрасний день! – написали Biplan на своїй сторінці в Facebook. – А прекрасний тому, що нарешті ми можемо представити всій Україні одну з улюблених наших пісень, записану українською мовою – «Ми вічно юні». Відеокліп на пісню знятий на казковій Куршській косі. Український текст для пісні написала наша добра подруга Мідна. Меседж пісні залишився незмінним – це любов до життя і бажання вічно залишатися молодими. Радує ще й те, що одночасно із цим ми можемо привітати Україну з Днем Незалежності. Що може бути важливіше незалежності? Бажаємо ніколи більше її не втрачати, цінувати її і сприяти їй. Від усього серця зі святом вас, дорогі наші українські друзі! З Днем Незалежності, Україно!»

«Ми вічно юні» є перекладом литовського літнього синглу Biplan «O mes prie jūros» («А ми біля моря») з альбому «Visi keliai veda prie jūros» («Всі дороги ведуть до моря»), номінованого на «Альбом року» музичної премії М.А.М.А в Литві. Автор ліричного перекладу «O mes prie jūros», як і попередніх «Amore» і «Hey Ya Ho» – українська поетеса Мідна.

Історія стосунків Biplan з Україною, яка склалася останніми роками, насичена подіями. Фронтмен Макс Мельман – володар ордену «За заслуги перед Литвою» від Президента Литви саме за активну участь Biplan в кампаніях з підтримки України як в Литві, так і в Україні. Biplan виступили на Майдані в грудні 2013-го, а 2 лютого 2014-го за 3 дні організували концерт «Kartu su Ukraina! / Разом з Україною!» у Вільнюсі зі збору коштів на підтримку людей, постраждалих на Майдані, який відвідало близько 2000 людей. Пісня «Amore» була видана в Україні в музичній компіляції пісень Майдану «Музична сотня». У серпні минулого року Biplan виступили на концерті у Вільнюсі на честь Дня Незалежності України разом з Русланою, а пізніше записали пісню «Už laisvę!» («За волю!»), на створення якої надихнули події в Україні. Ця пісня відразу увійшла до нового альбому, який, напевно, не дарма оформлено в ніжних жовто-блакитних кольорах. І не дарма гітарист Biplan Олегас Алєксєєвас, який поки що не розмовляє українською, але в якому як і у фронтмені тече українська кров, має в бібліотеці свого 2-річного сина книжки українською мовою.

Цієї осені Biplan відсвяткує своє 20-річчя великими концертами в Литві. Задмухуючи свічки на святковому торті, Biplan загадає одне зі своїх найбільших бажань – виконати всі три пісні українською на сольному концерті в Україні. І це неодмінно станеться.