На наступний дня після кінця світу до Харкова приїхав гурт O.Torvald з концертом на підтримку альбому "Примат". Останнього разу хлопці були в першій столиці більш ніж півроку тому і фани вже вдосталь о зачекалися нового виступу. На початок виступу у залі зібралось приблизно 100 слухачів - хтось вже далеко не перший раз на концерті гурту, а хтось тільки но почувши їх.

Альбом "Примат", на відміну від більш ліричного "В тобі", являє собою божевільний коктейль з драйву, вибуху божевільної енергії і шаленої динаміки музики. І саме все це відчули на собі ті, хто був на концерті. Хлопці відіграли, мабуть, один з найкращих своїх програм, яка з перших хвилин примушує кров рухатися швидше в десятки разів.

"Почуй це наживо" перша пісня з альбому і перша на концерті як девіз того, що треба зробити кожному, хто цінує якісну музику. Заряд з пісень "Примату" плавно переходить в різноманіття треків з як і відносно з нових так і зі старих пісень. Тут "Радіомережі", "Київ-Лондон", "Ані Лорак" один за одним змінюють "Віскі і Шоколад", "Не вона", "Смак Отрути".

Тільки-но пішла справжня спека, як два рази Женя Галич зупиняв виступ. Перший раз через охоронців, які намагалися зупити слем у центрі натовпу, вдруге через хлопця, який вже надто активно ігнорував прохання не тиснути на дівчат.

В перших рядах фани стояли у білих футболках з надписов О.Торвальд, а на пісні "Рок-Герой" підняли догори плакати з назвою пісні та портретами учасників гурту.

O.Torvald - Без тебе, Харків:

На біс першим повернувся лише Галич. Разом із залом він заспівав "Почуття". Після того решта хлопців повернулися на свої місця щоб останнього разу врубати по повній.

Фіналом же став трек "Фейдери догори". Хлопці дякують Харкову і спішно покидають сцену.
Відчуття таке, що ти виснажений повністю. Болить спина та ноги, але втома така приємна, що зазнавати її хотілося б кожного дня. Аби б тільки була така можливість...

фото концерт O.Torvald Харків

фото концерт O.Torvald Харків

Автор: Іван Соколець
Фото: Богдан Геньбач

Також цікаво:
Акустичний «O.Torvald» в Харкові
O.Torvald: презентація альбому «Примат» Київ