«Vidбитки» - третій сингл гурту БІЛА ВЕЖА, випущений у 2017 році. Робота над синглом відбувалася на студії ФДР Мюзік. Продовжуючи романтичний настрій останнього синглу «Давай» та і загалом ліричний настрій своїх пісень, музиканти вирішили записати ще більш відвертий трек під назвою «Vidбитки».

Максим Іващенко, фронтмен гурту БІЛА ВЕЖА: «Ця пісня про ті почуття, коли ти просто божеволієш від коханої і не можеш себе стримати. Коли ти так сильно кохаєш людину, що хочеш лишити на ній свої відбитки - у гарному сенсі цього слова - торкатися її, любити її.

Відбитки - слово багатьох значень, але я вважаю, що нам в першу чергу варто пам’ятати про відбитки, які ми залишаємо у серці тих, кого любимо».

Наразі БІЛА ВЕЖА записала 2 версії пісні - один варіант у акустично-роковому звучанні, до якого зараз схильний гурт, і окремий радіо-мікс, який буде презентований пізніше.

Під час запису треку «Vidбитки» гурт співпрацював з українською співачкою Наталією Папазоглу. Презентація нового синглу наживо відбудеться 1 грудня 2017 на великому сольному концерті гурту у Києві у клубі ATLAS.

БІЛА ВЕЖА – український рок-гурт. У складі гурту 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 7 відеокліпів. Останній альбом «Бути Вільним» було презентовано у 2016 році. Цього ж року БІЛА ВЕЖА проїхала всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, відігравши близько 50 концертів у 25 містах України, у тому числі на таких фестивалях як «Схід-Рок» та «Республіка».

Пісні гурту знаходяться у постійній ротації на найбільших радіостанціях України, а нові кліпи можна побачити на М2 та інших музичних каналах.

У 2017 році гурт випустив 3 сингли у співпраці з ФДР Мюзік та саундпродюсером Сергієм Любинським (аka Knob). Також гурт відіграв ряд концертів містами України і взяв участь у фестивалі Atlas Weekend та інших фестивалях.

У творчому здобутку гурту - виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», участь у проекті «Українська пісня» на Арені Львів, виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців, здобувши любов та прихильність телеглядачів.
Музиканти активно долучаються до благодійності, беруть участь у соціальних проектах.

Наразі БІЛА ВЕЖА знаходиться у всеукраїнському турі-2017, який завершиться великим сольним концертом у Києві - 1 грудня 2017, клуб Atlas: https://www.concert.ua/eventpage/bila-vezha-01-12
Гурт працює над своїм четвертим альбомом.