2-3 червня 2017 Dance Event «Білі ночі» відкрив літній музичний сезон на «Арт-заводі Платформа». 10 тисяч меломанів, 5 танцполів, більше 100 артистів, світлове шоу, яскраві фотозоні, тонни метафан і сотні кіловат звуку.

На 5 сценах виступили артисти з різних музичних напрямків — від Disco до Drum & Bass: Sian Evans —фронтвумен і енергетичний центр групи Kosheen, Rico Tubbs з Bomfunk MC's — зухвалих кумирів 2000-х, Rozhden, Latexfauna, Yuko, Cape Cod, Estradarada, VOLGA: FUNK, Капустин & Радзецкий DUO, New Brain Trio, Miles Babies, WWWAAAVVVEEE, Kira Mazur, Red Berlin, [O].

Максимально повно була розкрита тема зарубіжних і українських діджеїв: Betoko (Мексика), Sharam Jey (Німеччина), Tapolsky, Vovking, D-White, Redco, Lime Kid, X-Gun, Dublinjah, Shido, Franka, R3and, Pest, Frolov, Shtenge, Savethetuna, Mavr, Sasha Tumko, Boris Marchenko, Lady Shelly, Cheros, DJ Probass і DJ Mukvik, Stas Twee, Manficha, Dastish Fantastish, Dima DG, Igor Samosud, DVJ Burzhuy, DJ Kon 'і Intelligent Sound System.

Візуальним оформленням головної сцени завідували Magic Innovations — українські маппера, відомі далеко за межами країни, переможці Berlin Festival of Lights і автори гучної світлової інсталяції на скульптурі Батьківщина-Мати до Євробачення:

Зона Fast Married ощасливила понад 100 пар. Також в рамках «Білих ночей» пройшов вперше і дві справжніх весілля, і організатори сподіваються зробити це доброю традицією.

За відгуками гостей, світлове шоу разом з тоннами метафан, десятками інсталяцій і хитромудрих фото- і чіллаут-зон створило атмосферу європейських фестивалів. Тому соцмережі буквально вибухнули від кількості фотографій з цієї вечірки.

Наступні «Білі ночі» закриють літо 1-2 вересня. Організатори обіцяють вже скоро заявити перших хедлайнерів.

«Арт-завод Платформа» — найбільший креативний кластер в Україні, розташований на території колишнього «Дарницького Шовкового Комбінату», площею 100 тис. кв.м. Це закрита еко-система, яка об'єднує бізнес, фестивалі, коворкінг, IT, арт, fashion, освіту та інші індустрії креативної економіки. З 2014 року гостями подій стало більше двох мільйонів чоловік, а бізнес-community об'єднало понад 300 різних стартапів і інноваційних проектів.