Представивши нещодавно новий альбом #asecretcontract і супроводжуючу його колекцію костюмів Sharp Sabotage, Beissoul & Einius видали третій сингл – Dream Up. Анімоване відео до пісні з паранормальними персонажами з обкладинки альбому вигадали український аніматор Катерина Возниця і художник Євген Якшин.

Створена для того, щоб дивувати колекцією костюмів, Dream Up вперше прозвучала на церемонії нагородження музичної премії М.А.М.А.

“Працюючи над Dream Up, ми хотіли чіткого ритму з деякими жорсткими тонами, трохи alien spirit і відчуття нічної поїздки на автомобілі, –розповідають Beissoul & Einius. – Ми хотіли, щоб під час звучання цієї музики моделі, які демонструють наші костюми, наcолоджувалися б легкістю кроку як привілеєм. І все вдалося прекрасно! Dream Up прозвучить у всіх наших концертах і літніх фестивалях.”

Інший сингл дуету з нового альбому – LION – також отримав чимало уваги. Кліп про прибульців-цілителів, створений на нього, номінований на Berlin Video Music Awards’17. Церемонія визначення переможця і нагородження пройде у травні за участі режисера кліпу Justas Ramanauskas.

Костюмами колекції зі скла Sharp Sabotage в ці дні насолоджувалися прихильники видання про стиль життя, моду і арт у США, Іспанії і Великобританії. Вони представили Beissoul & Einius як унікальних прибалтійських артистів, які так неймовірно комбінують музику, моду і перформанс.

Стати частиною епічної music/fashion-історії від Beissoul & Einius можна буде на концерті-презентації нового альбому в Києві вже 21 квітня.