Нова пісня литовців Beissoul & Einius вийшла у супроводі відео – граційної, плавної анімації про досвітню місію в урбаністичному місті. "Innocent Black Coffee" стала першим треком майбутнього альбому, реліз якого заплановано на 2019-й. Це буде другий лонгплей харизматичного electrofashion-дуету після #asecretcontract, номінованого разом з відео "LION" на британську премію Unsigned Music Awards 2018 як найкращий міжнародний реліз.

Beissoul & Einius вигадують одяг зі скла і перформанси в поєднанні музики і авангардної моди, які в медіа називають "fashion-шоу, створеними не на цій планеті". Найближчі їм образи – прибульці в різних амплуа: цілителі в кліпі "LION", космічні гості у фотосеті для D’SCENE в масках Bob Basset, монархи на обкладинці #asecretcontract, а тепер – в "Innocent Black Coffee" – граційні створіння, які вмикають день.

Пізнаваним аксесуаром фронтмена B&E є його власноруч створені шляпи, одна з яких стає у кліпі порталом у інший світ. Шляпа-портал має свого реального двійника діаметром 160 см і 4 м в охопленні, в якому Beissoul виступав у масштабному сольному Electofashion Show у Вільнюсі 3 місяці тому. В “Innocent Black Coffee” легко переходити з одного світу в інший, а музиці підкоряється навіть стрілка годинника, і час пливе інакше.

Beissoul & Enius у записі і в живих виступах – це два типи насолод, і щоб зрозуміти феномен B&E, варто пережити обидві. Для цього є прекрасний шанс: 18 і 19 травня Beissoul & Einius стануть спеціальним гостем на концертах у Харкові і Києві ісландців GusGus. Концерти стануть блискучою комбінацією артистів, які знають як створювати гіпнотичну і танцювальну атмосферу водночас.

А 10 серпня Beissoul & Einius зможуть побачити лайв прихильники одного з найбільших і найвідоміших фестивалів Європи – Sziget 2018.