Автор атмосферної музики Beissoul & Einius – литовський саунд-продюсер і комп'ютерний алхімік Einius – створив реворк (нову версію оригіналу, радикальний ремікс) на пісню Океану Ельзи «На небі». Він почув її в один із останніх приїздів до Києва і не переставав наспівувати весь час, відчуваючи особливий резонанс із власним серцем. За його словами, йому добре знайомі почуття, які змушують писати таку піднесену лірику.

«Коли слухаєш пісню і твоя душа танцює найчуттєвіший танець в житті, то розумієш, що все це не випадково відбувається тепер в твоїй голові. Мені прийшло стільки красивих думок, що я не зміг не зробити свою інтерпретацію пісні Океану Ельзи "На небі". Це відвертий подарунок вам від мене. Приємного літнього вечора!» – написав Еinius, презентуючи трек на своїй сторінці в Facebook.

Навесні вийшов перший альбом Einius з помітно важчими сольними треками в стилях trap-electronica, drum&bass, noisecore і hardtechno. Рeворк став найновішою композицією музиканта після весняного релізу. Його варіація улюбленої «На небі» сподобалася авторам оригінального твору і прихильникам B&E. Це не перший трек Einius, натхненний Україною: багатьом відома пісня українською «Як ти й сказав» дуету Beissoul & Einius, яку в Україні тепло зустрічає і співає хором кожен зал і кожне музичне серце, і трек «Morning in Khreshchatyk» із сольного альбому «808», створений в Києві.

Океан Ельзи — На Небі [EINIUS Bright Rework ]:

Почути реворк «На небі» можна буде 5 вересня на наймасштабнішій open air вечірці цієї осені – «Білі ночі» на київському Арт-заводі Платформа, де Einius виступить хедлайнером, одночасно відсвяткуючи свій день народження.

СD Einius «808» можна почути і придбати на концертах, в онлайн-магазині Bandcamp та в одній з кращих кав’ярень Києва – «Розумна кава».