Дует Beissoul & Einius, який вважають «литовським дивом» і одним з найнеординарніших артистів європейської електронної сцени, анонсує вихід нового EP. Нова програма, присвячена міні-альбому, стартує навесні у поєднанні з презентацією аромату Beissoul «Chamillion».

«Цієї весни ви побачите і почуєте багато нового. Перший крок до цього ми зробимо вже на київському концерті в «Sentrum» 6 березня, який за своєю естетикою буде наближений до «Chamillion Show» і представить кілька абсолютно нових пісень, – говорить Beissoul. – А в новій програмі, яка прозвучить у квітні в арт-фабриці «Loftas» у Вільнюсі вперше трапиться особливий випадок, коли нашу музику, стиль і мову тіла доповнить спеціальний аромат «Chamillion». Ці унікальні парфуми, вигадані мною і створені талановитим парфумером і знаменитим литовським актором Аістісом Міцкевічусом («FUM par FUM») також побачить і відчує весняний Ukrainian Fashion Week у нашій співпраці з дизайнером Оленою Буреніною.»

Beissoul – візіонер. Всі думки, які виникають в голові цього власника голосу дивовижної глибини відразу втілюються в життя – мода, танці, музика, а зараз і аромат, який розкриває двері його надреальної фантазії ще ширше.

«Chamillion» – це гра-поєднання двох слів «chamilion» i «million», які символізують невловиму, неспинну душевну і матеріальну циркуляцію, яка не піддається ніяким нормам, догмам, чи стереотипам, – розповідає Beissoul. – Це ніби пульсуюча космічна частка, яка в один і той самий момент може бути в будь-якому місці на Землі, незважаючи на час і відстань. Вона може подолати стихії і жити віками. Вона не вмирає, вона тільки набуває нового вигляду. Все відбувається в наших головах-думках за допомогою фантазії: не важливо де знаходишся – у своїй кімнаті, в старовинному музеї, чи в переповненому магазині – ти є абсолютно кругом, ти є мільйоном частинок своєї душі і тіла, які пересуваються повітрям як аромат.»