Вийшло перше відео, в якому литовські електронщики Beissoul & Einus постали у справжньому обличчі.

Для того, щоб встановити міжпланетний контакт потрібні: 20-ти кілограмові костюми зі скла, 60 чоловік знімальної команди, 14 вантажних машин обладнання і реквізиту, сарай в селі і великий сяючий циліндр.

Саме стільки знадобилося кінопродакшну «Legal Guns» і режисеру Justas Ramanauskas, щоб зняти нове відео для ексцентричних Beissoul & Einius, яких давно підозрювали у космічному походженні.

beissoul-einius-lion-3-by-lukas-zentalis

Кліп представив перший сингл «LION» з майбутнього другого лонгплею B&E «A Secret Contract» («#asecretcontract»). Прем’єра кліпу від одного з найперспективніших кінорежисерів Литви відбулася в кінотеатрі «Pasaka Cinemaboutique» у Вільнюсі.

Сюжетом відео стала історія прибульців з однією надзвичайною здібністю, які потрапили до рук людям, що вирішили скористатися цим. День за днем тривають секретні зустрічі з позаземними гостями, які одним приносять нове життя, а іншим – багатства…

Скляні костюми для кліпу власноруч створив Beissoul. Для цього йому знадобилося 2 місяці щоденної роботи і адаптації тканин і скла. Cаме в цих скляних луках музикантам довелося 6 годин провести на колінах, підводячись і знову присідаючи кожні 15-20 хвилин. За цей час вони згадали героїв всіх казок і фільмів, яким з певних причин доводилося стояти, лежати, чи висіти в одній незручній позі цілий день, або вічність.

«Саме так ми себе і відчували, – розповідає Beissoul, – як Принцеси на горошинах. Але ми отримали дуже хороший урок, тому що всіма своїми фізичними і душевними рецепторами відчули, що значить, коли тебе по-справжньому використовують заради блага інших. Цей стан нагадав тварин в цирку, чи зоопарку, які живуть там лише для того, щоб хтось міг дивуватися і радіти, а потреби самих тварин, на жаль, не цікаві нікому.
Так і прибульці терпляче виконували місію, яку поклали на них земляни. І люди просто приходили і дивилися на дивовижних істот, отримуючи від цього те, за чим прийшли – нове і краще життя.»

Кліп «LION» і його образи – це лише початок епічної music/fashion-історії нового альбому B&E «A Secret Contract», що вийде навесні 2017 року.