Унікальне шоу готує литовський електронний дует Beissoul & Einius, сольний концерт якого в Києві назвали «новим форматом НЛО», а виступ на церемонії нагородження M.A.M.A. Awards – «фешн-шоу, створеним не на цій планеті» та «еволюцією поєднання музики, рухів і матеріалу».

27 грудня 2017, в Compensa Concert Hall у Вільнюсі, тільки один раз відбудеться Electrofashion Show, яке неможливо буде повторити. Шоу стане обличчям особливого стилю, який створюють B&E, авангардного руху музики і моди, одою людині, її фантазії і свободі.

«Ми завжди намагаємося мислити вище снів і можливостей,» – розповідає Beissoul. – «Ми хочемо подивитися, чи можна дістати стелю на цій Землі. Electrofashion Show – це ніби інший вимір, інший світ, доторкнутися до якого хочеться точно так само, як побувати на Місяці.»

Двогодинний концерт у вигаданому ними оригінальному форматі стане водночас показом нової, другої, колекції одягу Beissoul & Einius «The Power Of Being An Alien» з авангардними костюмами ручної роботи. У фешн-шоу візьмуть участь 20 моделей, серед яких учасник телешоу «Топ-модель по-українськи» Самвел Туманян.

В концерті прозвучать нові, ще ніде до цього не оприлюднені пісні Beissoul & Einius, які будуть доповнені іншими неочікуваними для фанів складовими шоу.

17-23 грудня українські фани Beissoul & Einius і кожен, хто планує провести Різдво в Європі, мають можливість виграти 2 квитки VIP на виняткове Electrofashion Show екстравагантного дуету. Онлайн-розіграш проводить аудіо журнал Stereobaza (Просто Раді.О) – радіошоу України №1 (PDJ'2017).

Beissoul & Einius стали першими артистами у світі, які власноруч створили колекцію одягу і виступають у ньому під власну музику. Їхня перша фешн-колекція Spring/Fall 2017 «Sharp Sabotage» – костюми, виготовлені зі скла – була представлена на музичній премії M.A.M.A. та ряді інших фешн-подій з експозицією в самому серці Вільнюса. Виготовляючи образи зі скла, Einius і Beissoul неодноразово різали собі руки, тому костюми «Sharp Sabotage», практично, носять їхню ДНК.