Beissoul & Einius – литовський electrofashion-дует саундпродюсера і харизматичного вокаліста з українським корінням, відомий пристрастю до арту і моди – дасть перший за 2 роки сольний концерт у Києві. Шоу відбудеться 16 травня 2019 на підтримку релізу нового лонгплея.

З першою ж появою в Україні пластика і пізнаваний вокал фронтмена Beissoul & Einius, гіпнотична електроніка і експресивні костюми зробили їхні виступи феноменом. Їх добре знають у нас як гостей шоу GusGus і The Hardkiss та учасників найбільших фестивалів. Тут особливо люблять їхню пісню українською «Як ти й сказав», яку співає кожен зал хором під фірмові «хвилясті» рухи. Їхній останній сольний концерт у Києві назвали «новим форматом НЛО», а шоу на масштабному Sziget Festival, популярному серед українців, стало одкровенням для багатьох.

Beissoul & Einius отримали номінацію на британську премію Unsigned Music Awards за фільм «LION», головну литовську премію М.А.М.А як електронний гурт №1, а «Vogue» і «L’Officiel» визнають їх іконами стилю. Вони – чи не перші артисти у світі, які власноруч створили колекцію одягу і виступали у ньому під власну музику.

«Ми обрали мову моди і музики. Це ті речі, які ніколи не обмануть і не зроблять боляче. Вони підтримають, допоможуть відчувати і розуміти не тільки нас, а й, водночас, самих себе та божевільний світ, який стрімко змінюється. В цьому суть нашого electrofashion, механізм нашого спілкування,» – Beissoul & Einius.

Саме в Києві у них склалося безліч ефектних арт-дуетів. Їхній EP "Сhamillion" надихнув дизайнера Elena Burenina на створення колекції з однойменною назвою. Дружба з фотографом Дмитром Коміссаренком створила найкращі фотосети Beissoul & Einius, які вийшли у міжнародних журналах, і найвідвертіше інтерв’ю для незалежного фанзіна Nvrmind. У концерті-показі другої власної колекції одягу Beissoul & Einius взяв участь фіналіст телепроекту «Топ-модель по-українськи» Реван Палюх, а у виступі на церемонії нагородження премії М.А.М.А. – екс-фронтмен Kazaky і соліст балету The Great Gatsby Артур Гаспар.

Остання з таких колаборацій відбулася з арт-генієм техноромантизму Bob Basset – відомою у світі унікальною студією, яка працює з будинком моди Givenchy, кіностудією Рідлі Скотта, з KORN, Avril Lavigne, Сідом Вілсоном з гурту Slipknot і, на думку «Vogue International», входить до списку 9 українських дизайнерів, які роблять fashion-революцію в Україні. Характерні маски Bob Basset стали ключовою частиною сюжету кліпу B&E на сингл «Rooftop» з майбутнього альбому.

Гурт з надихаючим іміджем і необмеженою фантазією виступить у клубі «Atlas» у Києві, 16 травня.

Перші 200 квитків за фан-ціною доступні на www.o-ticket.com