Сергей БабкинБабкін у Львові переконав: «один лиш раз достаточно чтобы понять...»

В міру того, як львівська філармонія заповнюється прихильниками Бабкіна, мене все сильніше охоплює відчуття, що це або я старію, або молодше покоління якось аж занадто швидко росте. Мені чомусь здавалось, «Снаружи и внтури» це музика доросла і потребує принаймні мінімального життєвого досвіду, тим часом повз мене проходять підлітки, котрим ледве 16.

Та, зрештою, коли гасне світло і на сцені з’являється Сергій зі своєю «Класикою» концерт, котрий в певні моменти більше скидається на театральну виставу однаково захоплено реагують ті хто носить мешти на високих обцасах і кеди, хто заплітає волосся в дреди чи щоранку робить майже вечірні зачіски, той для кого ціна квитка – це прожитковий мінімум на тиждень, і той для кого 200 гривень це витрати одного вечора.

Перші пісні - «Кот», «Майор», і «Танго-Сокровище» викликають просто шквал оплесків і емоцій. Бабкін не робить довгих вступів, не розповідає «за жизнь», пісні просто переходять з однієї в іншу і настільки зачіпають за живе, що тексти хочеться рвати на цитати і статуси в Facebook, а мелодії наспівувати навіть, якщо Бог обділив музичним слухом.

«Джаз», «Парнас», «Слепок», «Пыль», в якийсь момент Бабкін оголошує антракт і за хвилину – другу частину концерту. Світло, музика, лірика, те як Сергій веде себе на сцені (як не як драматичний актор) створює просто незабутню атмосферу. Зовнішнє переходить у внутрішнє і витворює повноцінну мистецьку картину, котра навіває спогади, витягує десь з підсвідомості якісь забути емоції і відчуття, надихає і викликає хвилі асоціацій.

Здається, що всі пісні Бабкіна наповнені якимось особливим змістом, що він знає якийсь секрет, щось таке, про що інші можуть лише здогадуватись. «Пиши», «Больно», «Спаси» - слухаючи їх здається що саме так ти думав, саме так переживав, але чомусь тобі забракло слів і для того щоб це передати.

Після виходу «на біс» музиканти грають ще цілих 20 хвилин, а вже після завершення концерту якось так не хочеться повертатися до рутини щоденних турбот. А тому залишається хіба пити вино і думати, про те, що все буває, незалежно від того 16 тобі чи 30, носиш ти кеди чи шпильки, головне що віриш в якісну музику і справжні почуття.

Автор і фото: Анна Талінн

Також цікаво:
Сергей Бабкин. Киев. Снаружи и внутри. (Март 2011)

Більше фото Сергій Бабкін концерт у Львові: