Арсеній Трофім – дивовижний піаніст-імпровізатор, один з найвидатніших молодих композиторів Росії, талант якого реалізується в різних жанрах: від академічної до шумовий електронної музики.

Народився на Крайній Півночі в місті без залізниць і театрів – Нарьян-Маре. Почав слухати Жана-Мішеля Жарра і Бетховена у віці 6 років, перший твір на фортепіано написав у 7. Вивчив фрі-джазове імпровізаційне мислення, модерн-класику та імпресіонізм в Архангельську і кіномузику зі звукорежисурою кіно в Університеті Кіно і Телебачення Санкт-Петербурга. Самостійно вивчив школу композиції за Шенбергом і почав створювати нову музику до фундаментального німого кіно. На сьогодні Арсеній Трофім написав музику до 48 короткометражних і повнометражних картин і до рідкісних шедеврів німої анімації. Кілька міжнародних проектів композитора, діяльність у сфері створення музики і саунд-арту до кіно, медіа та реклами для російських і світових брендів об'єднує компанія «Arseniy Trofim Production».

Музика офіційного релізу проекту Арсенія «Сучасний таперскій кінозал» ? DVD-диск з фільмом Чарлі Чапліна «Цирк» та новою авторською музикою композитора Арсенія Трофім до нього – стала першою в історії офіційно виданої музикою до фільму Чарлі Чапліна, визнаного генія німого кінематографа.

«Успіх проектів Арсенія в тому, що він сміливо починає нове. Він відчуває час, ставить експерименти і виграє, оскільки грає серйозно, з повною віддачею, викликаючи у глядачів і слухачів щирі емоції, що в наш час рідкість. Він дає можливість задуматися над чимось, що раніше залишалося поза увагою. Кожен виступ Арсенія з будь-яким з його проектів – це завжди відкриття, завжди свято, як для публіки, так і для нього самого.» ? Володимир Светозаров, народний художник Росії, лауреат Державної премії

6 червня Арсеній Трофім виступить з програмою «Сон Дельфіна» у цифровому планетарії ATMASFERA 360 з мрійливою сферичної візуалізацією – про життя каменів, маму і Пітер Пена, хроніку осінніх птахів, про те як пішки ходити у світанок, як пам'ятати і любити. До цього Арсеній зіграє кіноконцерти у кінотеатрі «Київ» – 25 травня «Вогні великого міста» Чарлі Чапліна, а 26-го – цілий Вечір французького кінематографу.

Дата: 6 червня 2013
Початок: 20.00
Квитки: у касі ATMASFERA 360
Довідки: (044) 229-01-93
Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3, м «Олімпійська»

Арсеній Трофім концерт