АнтитілА у творчому тандемі з відомим українським кліпмейкером Кадімом Тарасовим працюють над відео на одну з пісень з нового альбому «Все красиво».

Музиканти та режисер вже мають досвід взаємної співпраці, що був набутий та реалізований минулої зими у кліпі «Завжди моя». Зйомки музикантів для нового, досить таки експериментального відео, відбувалися у величезному павільйоні в самому центрі Києва. Три дні та три ночі на знімальному майданчику було дуже гаряче, як у фізичному, так і в творчому сенсі.

Тарас Тополя, лідер гурту АнтитілА: «Спонтанно, інтуїтивно і дуже провокаційно. Мені іноді здавалося, що це не зйомки, а якийсь чаклунський ритуал... Аж мурахи по шкірі».

Кадім Тарасов, режисер: «Новий кліп гурту АнтитілА – це суцільний експеримент. У цій роботі я вперше виступаю режисером та оператором-постановником. В моїй голові давно засіли картинки, які я не можу нікому довірити знімати, так як не можу пояснити, як це повинно виглядати (сміється). Головна задача – це Рок-н-рол,змогти передати енергію та драйв живих виступів плюс кіно-історія. Хлопці довірилися мені повністю. Я думаю, що в нас вийде дуже цікава робота. Але саме складне, особисто для мене, в новій роботі з Антитілами, це було обрати саме ту пісню, яку ми захочемо зафіксувати та відтворити у відео. Мене «розривало» між чотирма композиціями, тож прийшлося кидати монету».

Завдяки злагодженій та продуктивній роботі режисера і музикантів, більшу частину матеріалу для кліпу вже вдалося відзняти. Тож є надія, що шанувальники гурту АнтитілА зможуть побачити нове відео ще влітку.

Знімальний процес триває…