6-го вересня, у конференц-залі Київської міської клінічної лікарні №1, відбулася незвичайна прес-конференція «Діти – невидимки, або ненароджена нація», за участю українського гурту АнтитілА.

Окрім вокаліста гурту Тараса Тополі, в прес-конференції взяли участь: Чермак Ігор Іванович – Головний лікар Київської міської клінічної лікарні №1, лікар-гінеколог, репродуктолог, доктор медичних наук; Олександр Obraz – режисер відео-кліпу «Невидимка»; Пшеничний Микола Юрійович - сімейний психолог та Наталя Чертакова – щаслива мама, що народила та виховує дитину. Серед основних питань, що обговорювалися на прес-конференції, були питання великої кількості абортивного переривання вагітності серед жінок в Україні, чому жінки бояться народжувати, як спонукати вагітну жінку, що стоїть перед вибором народжувати чи ні, до рішення на користь нового маленького життя. Також було представлено нову відеороботу гурту АнтитілА «Невидимка», та всі присутні змогли наживо почути цю пісню в акустичному виконанні гурту.

Звідки бере початок зацікавленість гурту АнтитілА такою соціальною проблематикою, як питання абортів та заклик до вибору материнства та народження дитини? Почалося все з того, що, слідуючи своїм внутрішнім переконанням декілька років тому музиканти створили і записали пісню «Невидимка», в текст і музику якої вклали важливе і серйозне повідомлення. Два роки музиканти йшли до того, щоб зняти відео на цю пісню, та голосно заявити про свою соціальну позицію щодо цього вкрай важливого питання. Режисером і головним ініціатором зйомки виступив Олександр Obraz. Двадцять годин зйомок, п’ятдесят пар металевих ножиць, кілометр медичних бинтів і величезне бажання донести до глядача неймовірно важливу інформацію. До речі, Тарас Тополя, фронтмен гурту постав у кліпі у зовсім новому іміджі.

Тарас Тополя – соліст гурту: «Суспільство будь-якої країни можна вважати здоровим лише в тому випадку, коли одними з основних його цінностей є материнство і повноцінне виховання дитини. Музикант розкривається повністю лише тоді, коли переймається проблемами і турботами свого суспільства, народу, людей, заради, і для яких він творить. АнтитілА ніколи не стояли осторонь гострих, соціальних питань і проблем українського народу. Піснями «Вибирай», «Бери своє», «Колискова» ми вже встигли виразити і задекларувати свою позицію щодо багатьох явищ. Тепер настав час голосно заявити: АнтитілА закликають українських жінок народжувати! Народжувати, не зважаючи на будь які внутрішні або зовнішні перешкоди, вибирати і дарувати дитині життя, навіть якщо вагітність не запланована, або майбутнє дитини поки що видається невпевненим»…

Віктор Раєвський - бас-гітарист гурту «АнтитілА»: «У якийсь момент роботи над відео прийшло внутрішнє відчуття того, що те, що ми робимо - неймовірно важливо і ми просто не маємо права схибити! Бог нам допоміг і відео вийшло неймовірно сильним! Можна впевнено сказати що такого в Україні ніхто ще не кліпував».

Хочеться додати, що кліп на пісню «Невидимка» 6 вересня з’явився в українському телеефірі, а саму пісню можна почути не лише в радіопросторі України, а й за його межами.

прес-конференція АнтитілА