14 січня 2013 гурт АнтитілА вперше відіграє сольний концерт у Росії, а саме в московському клубі «16 ТОНН». Не в останню чергу, поява зацікавленості до творчості українського гурту зі сторони російських музичних промоутерів та слухачів зобов’язана вдалому старту першого російськомовного синглу колективу під назвою «Смотри в меня».

Саме завдяки його вдалій ротації на російському радіо, АнтитілА потрапили одразу в 4-ри (!!!) номінації на VI Щорічній національній музичній премії за досягнення в області рок-н-ролу «Чартова Дюжина» від московського «Нашего Радио». Це - краща пісня («Смотри в меня»), кращий альбом («Вибирай»), соліст (Тарас Тополя) та «Взлом» «Нашего радио». До речі, пісня «Смотри в меня» протрималася в хіт-параді «Чартова дюжина» російського «Нашего Радио» 10 тижнів поспіль, що є безпрецедентною подією в історій українських музичних гуртів.

Тарас Тополя, вокаліст гурту Антитіла: «Нам звичайно приємно, що ми нарешті зіграємо свій концерт для російських слухачів. Для нас перший виступ в Москві важливий, і ми повністю розуміємо значимість події, але сказати, що ми перебуваємо в стані стресу, я не можу. Ми маємо декілька російськомовних пісень у своєму репертуарі і просто хочемо якнайкраще донести до російського слухача наш музичний посил. Нам приємно, що запрошення до Москви надійшло з російської сторони, від людини, яка є для нас авторитетом в музичному бізнесі. Едине, що можу сказати, що виступ буде чесним та якісним. Ми спробуємо максимально об’єктивно показати російській публіці найкраще, що є зараз в сучасній українській рок-культурі».

АнтитілА