8 травня гурт АнтитілА закінчив зйомки режисерської версії кліпу на пісню «Їдем-їдем (Мова)». За безпосередньої допомоги прихильників колективу, які відгукнулися на заклик Антитіл та знялися у відео в якості акторів, і давніх друзів гурту HEADSHOT STUDIO на чолі з режисером Олексієм Веренчиком вдалося відзняти цікавий матеріал, який вже зовсім скоро можна буде побачити на всіх музичних каналах країни.

Презентувати відео «Їдем-їдем (Мова)» АнтитілА планують 18 травня 2013 р. у київському клубі-ресторані «Толстой», під час заключного концерту всеукраїнського туру «МОВА» та святкування п’ятої річниці створення гурту.

А 15 травня у столичному Палаці Україна АнтитілА матимуть нагоду одержати чергову відзнаку під час Національної Музичної Церемонії «Українська пісня року». У номінації «Майбутнє української пісні» Антитіла отримають музичну нагороду за пісню «Невидимка».

Трансляцію з Палацу Україна дивіться о 19:00 на Першому Національному.

Також 15 травня, АнтитілА проведуть три години у прямому ефірі одного з провідних музичних каналів країни STAR TV, де в програмі Click Show розповідатимуть про останній концерт туру, про зйомки нового відео, про життя гурту та відіграють наживо 5 пісень.

АнтитілА