АнтитілА вже 3 місяці перебувають у всеукраїнському турі «МОВА», під час якого відіграли більше 20-ти концертів. Пісня «Їдем-Їдем (Мова)» була написана спонтанно, за кілька днів до початку туру і являє собою квінтесенцією відчуття подорожі, коли є лише ти, дорога і думки про близьких та рідних людей. Зйомки відео розпочалися 3 травня, а другий знімальний день заплановано на 8 травня. Саме в цей день АнтитілА запрошують своїх прихильників взяти участь у зйомках.

Режисером нового відео Антитіл став давній друг гурту Олексій Веренчик (HEADSHOT STUDIO). Це вже не перша співпраця молодого талановитого кліпмейкера з Антитілами. Останні дві відеороботи гурту на пісні «Полинезийская зима» та «Тебе моя невеста» також були відзняті під його керівництвом. Під час першого дня зйомок на знімальному майданчику було використано близько 2-х кілометрів аудіо кабелів, 15 кВт світла та дуже багато різноманітного музичного обладнання.

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Коли наш друг, режисер Олексій Веренчик висловив ідею метафори, яку буде втілено у цьому відео, на якомусь підсвідомому рівні відчувалося, що саме в цьому напрямку потрібно рухатися. Нам вдалося поєднати не лише дорогу і весь філософський зміст пов’язаний з нею, але й закласти у сюжет щось глибше. Драму, самопожертву, любов до всього живого. До зйомок долучились наші прихильники, і це обіцяє бути дійсно глибоким відеокліпом».

Прем’єра відео запланована на 18 травня 2013 р. у київському клубі-ресторані «Толстой», де відбудеться заключний концерт в рамках всеукраїнського туру «МОВА» та святкування п’ятої річниці створення гурту АнтитілА. Квитки на цей концерт можна придбати вже зараз в мережі квиткових кас.

АнтитілА