Повні зали та шалена енергетика – так розпочався тур гурту Антитіла. Перший аншлаговий концерт відбувся 13 лютого у львівському «Event Hall Кіно», а далі Чернівці, Умань, Дніпропетровськ…

За 2 години концертної програми кожен присутній отримує максимальний набір емоцій та почуттів, а потім ще довго відчуває їх приємний присмак. Не дивно, бо для молоді Антитіла є символом українського поп-року, для старшого покоління – першими на сходинках хіт-парадів радіостанцій та музичних каналів. На їхніх концертах збирається публіка від шістнадцятирічних дівчат до успішних бізнесменів. Батьки приходять із своїми малими дітьми, які в ранньому віці вже наспівують пісні: Завжди моя, Будувуду, Все красиво, У книжках.

Музику гурту Антитіла називають універсальною. На їхніх концертах молоді чоловіки освідчуються своїм коханим, а дорослі відчувають себе двадцятирічними, пританцьовуючи разом із студентами. Шанувальники подорожують по всій країні супроводжуючи гурт на гастролях. Деяких фанів можна побачити майже на кожному концерті. А деякі, з часом, стають справжніми друзями Антитіл.

Окрім пісень з останнього альбому «Все красиво», гурт виконує усі найкращі пісні за весь час свого існування. А на прохання прихильників у концертній програмі також присутні пісні з ранньої творчості Тараса Тополі.
Звичайно, 26го березня, головний концерт туру у столиці буде особливим. Антитіла готують спеціальну програму з новими прем'єрами та сюрпризами.

Тур триває!
04.03 – Вінниця, Будинок Офіцерів
05.03 – Одеса, Palladium
06.03 – Чернігів, Палац Культури
10.03 – Рівне, Палац Культури
11.03 – Чортків, Park Club
12.03 – Тернопіль, Riverpool
13.03 – Івано-Франківськ, «Platinum»
18.03 – Кривий Ріг, ПМІС
19.03 – Кіровоград, Провокатор
20.03 – Черкаси, Філармонія
22.03 – Запоріжжя, ПК «Дніпроспецсталь»
23.03 – Харків, ККЗ «Україна»
24.03 – Суми, Театр ім.Щепкіна
25.03 – Полтава, Villa Крокодила
26.03 – Київ, Sentrum
01.04 – Миколаїв, Концерт-хол «Юність»