15 лютого 2013 у концертному залі «Химера», в центрі мальовничого Львова гурт «Антитіла» відкрив свій всеукраїнський музичний тур під назвою «Мова».

Виступ був запланований на 7 годину, розпочався проте пів-8, із комозиції під назвою "Власний план".

Не зважаючи, що на перших хвилинах концерту, різав вухо не зовсім вдало відрегульований звук, проте одразу стало зрозуміло: Львів чекав на Антитіла, Львів їх любить. Зрештою як і Антитіла люблять Львів( про що лідер гурту Тарас Тополя неодноразово сказав під час виступу). В залі колишнього кінотеатру "Київ", теперішньому новоспеченому концертному холі "Химера", зібралось приблизно 500 людей різного віку та вигляду, проте з однаковим бажанням поспівати, потанцювати та гарно провести час.

"Антитіла" виконали понад 20 композицій, серед них було багато з нового алюбому "Вибирай", зокрема такі хіти як "Рожеві діви", "А я відкривав тебе". Потішили публіку також і старими шедеврами, такими як, "Буду вуду", "Маямі" та інші.

Львів АнтитілА

Дуже приємно вразило те, що гурт вирішив саме перед Львовом запрезентувати свою нову композицію, яка на разі не має назви, під її виконання "Антитіла" знімали відео і просили публіку взяти у цьому активну участь(співати, махати ручками, ножками, хто що вміє). Словом пісня вражає і можливо вже скоро побачимо новий кліп з уривками себе і Львова.

Концерт тривав трохи більше ніж дві години. Антитіла тричі викликали на біс. Наприкінці виступу на сцені творився приємнний хаос за участю представників радіо "Львівська хвиля", яке допомогло зорганізувати вдалий концерт.

Одразу зі Львова "Антитіла" вирушать до Стрия, фронтмен гурту Тарас Тополя пообіцяв, що забере з собою чудову львівську атмосферу у всі інші міста туру.

Дарина Попіль