Потужною концертною ходою продовжують крокувати АнтитілА містами України в рамках клубного туру МОВА. Позаду лишилися ще два міста, які на власні очі та вуха змогли переконатися в шаленому драйві концертної програми Антитіл. Глядачі в Тернополі та Івано-Франківську довго не відпускали хлопців зі сцени, вимагаючи співати «на біс» знову і знову. Що приємно, нову пісню гурту під назвою «Мова (Їдем, їдем)», кліп на яку знімається в кожному приймаючому місті та буде змонтовано і презентовано після закінчення туру, з кожним новим концертом підспівують все гучніше, і слів знають все більше.

А в перерві між концертами туру, Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА 21 лютого взяв участь в унікальному пізнавально-мистецькому заході «Вечір UA», що був організований до Міжнародного Дня Рідної Мови, та відбувся в "Центрі української культури та мистецтв" у Києві. Захід присвячений проблемі мовного питання і має на меті популяризацію української мови серед молоді. Тарас мав півгодинний виступ перед аудиторією на тему «Українська - запорука моєї успішності: я - успішний, бо говорю українською!». Тарас спробував якнайкраще донести свою думку з цього питання, відповів на безліч цікавих запитань, отримав оплески від усіх присутніх на заході та квіти в подарунок.

А вже 1 березня на АнтитілА очікує Харків (Арт-клуб «КОРОВА», вул. Петровського, 37, початок о 20:00) та 2 березня – Донецьк (LIVERPOOL, вул. Артема, 131-В, початок о 21.00).

Всеукраїнський тур МОВА триває! Їдем, їдем...

АнтитілА