«Завжди моя» – саме таку назву має дебютний сингл з майбутньої четвертої платівки гурту АнтитілА. Нова пісня має впізнаваний присмак, але з дещо інакшим, більш тяжчим звучанням.

В пошуках свіжого саунду АнтитілА засіли у студії в самому серці Києва, на Подолі, де експериментували та напрацьовували різноманітні варіанти нового звучання.

Щодо самої пісні «Завжди моя», то вона дуже особлива та особиста.

АнтитілА присвятили майже весь свій час волонтерській діяльності та багато разів відвідували українських воїнів у зоні проведення АТО. Ця пісня народжувалася у серцях хлопців, що їхали розбитими польовими дорогами в мікроавтобусі під завалами військової амуніції, медикаментів, одягу. Вона народжувалася за братньою вечерею біля великого казана та під час нічних розмов з патріотами на передовій. Вона народжувалася в момент передачі дитячих малюнків-оберегів у руки відважних захисників нашої Вітчизни. Вона народжувалася весь останній рік. І в горі, і в радості, але з вірою у Перемогу!

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Ти будеш завжди моя! І що б не сталося, ми не відступимо, і говоримо у повний голос: моя Любов, моя Доля, моя Земля»!

АнтитілА

Завжди моя
Слова: Тарас Тополя
Музика, аранжування: Максим Сиволап, АнтитілА
Запис, зведення, мастерінг: BOBINA Records

Виє поламана ніч
Без дна і облич,
Зарева жар, і небо.
и була завжди моя,
А коли настав час,
Мила, я віддав усе, аби стати за тебе.

До поки є
І серце б'є

Приспів:
Люди спати, а ми голі і злі,
Губи в правді, руки в красній воді.
І сміятись, не ховати лице!
Для них воля – сміття,
А для нас – понад усе!

Ти будеш завжди моя,
Як мелодія
Рідних пісень і мами.
Ти будеш завжди моя,
Як рідна земля.
І тебе таку єдину люблю до нестями!

До поки є
І серце б'є

Приспів