Довгоочікувана усіма шанувальниками популярного українського гурту АнтитілА - подія відбудеться 23 травня 2015 у київському клубі Sentrum. Надпотужний звук та якісне світлове шоу, нестримна енергія рок-концерту в поєднанні з тонкою душевною лірикою та, звичайно ж, фірмова атмосфера сольних виступів – АнтитілА запрошують усіх відчути це наживо!

За півтора року з часу видання передостанньої платівки «Над полюсами» АнтитілА стали дорослішими. Антитілам є багато чого сказати та чим поділитися зі своїми слухачами.

Перший сингл «Завжди моя» з нового альбому став показовим мірилом нового етапу гурту та одразу став одним за найуспішніших та найулюбленіших треків шанувальників гурту.

Новий альбом приховує в собі багато сюрпризів. Новий альбом приховує в собі багато змісту. Але зверх цього є лише одне – це ЛЮБОВ. Саме заради неї та задля неї потрібно творити та жити!

АнтитілА – популярна українська група. З кожним роком АнтитілА стають все більш помітною фігурою на ниві українського шоу-бізнесу. Група має в активі три альбоми «Будувуду», «Вибирай» та «Над полюсами», 18 музичних відеокліпів, велику кількість нагород і премій, а також визнання, повагу та любов українського слухача.

У різний час АнтитілА ставали володарями гран-прі культового українського музичного фестивалю «Перлини Сезону», визнавалися «Кращим дебютом року» в результаті опитування популярної радіостанції «Джем ФМ» , представляли країну на наймасштабнішому музичному фестивалі Європи SZIGET, що проходив у Будапешті, були відзначені відразу в 4 номінаціях премії «Чартова дюжина» від «Нашого радіо» за творчі досягнення в галузі рок-н-ролу та інше.

Дата: 23 травня 2015
Початок: 19:00
Адрес: Київ, Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11)
Вартість квитків:
Фан-зона – 200 грн
VIP – 400, 500 грн
Квитки можна придбати в усіх касах міста.

АнтитілА афіша