7 лютого в самому центрі Києва, в затишному закладі «Трактиръ на Бассейной» не було куди яблуку впасти від кількості журналістів, гостей та прихильників гурту АнтитілА. Приводом, з якого така велика кількість слухачів та представників ЗМІ зібралися в одному місці, не дивлячись на вечірню київську тисняву та несприятливі погодні умови, була презентація нового відео гурту АнтитілА на пісню «Тебе моя невеста».

Після того, як всі присутні оплесками зустріли головного героя кліпу та за сумісництвом вокаліста гурту АнтитілА Тараса Тополю, режисера Олексія Веренчика та продюсера відео Юджина, була презентована сама відеоробота.

Кліп «Тебе моя невеста» виявився досить дорослою та серйозною роботою у стилі екшн, з усім стандартним набором опцій, притаманним фільмам такого жанру, як то стрілянина, бійка, вибухи та інше. Головний герой відео, якого майстерно зіграв Тарас, намагається врятувати свою наречену, усіма можливими способами долаючи перешкоди, що стають на його шляху.

Після перегляду кліпу, представники ЗМІ мали нагоду поспілкуватися з основними творцями відео, та отримати відповіді на всі питання, котрі їх цікавили. Ну а вже потім, АнтитілА у повному складі відіграли драйвовий концерт, який розпочався з пісні «Тебе моя невеста». Були зіграні усі основні хіти гурту. Задля виконання пісні, написаної разом з гуртом Табула Раса «Полинезийская зима», до Антитіл на сцені приєднався Олег Лапоногов.

Тебе моя невеста

Після концерту, в невимушеній домашній атмосфері АнтитілА давали інтерв’ю, роздавали автографи, фотографувалися з усіма охочими, дарували свої диски дівчатам, які прийшли на презентацію в білих сукнях, та спілкувалися з прихильниками. А десь об 11 годині вечора, для всіх хто лишився та не поїхав додому, в якості сюрпризу, АнтитілА відіграли 4 незаплановані пісні на біс!

Тебе моя невеста

А тим часом, вже цієї п’ятниці, 15 лютого концертом у Львові стартує всеукраїнський тур «МОВА». АнтитілА виступатимуть в багатьох містах України, серед яких Стрий (16.02.13), Броди (16.02.13), Рівне (17.02.13), Тернопіль (22.02.13), Івано-Франківськ (23.02.13), Харків (01.03.13), Донецьк (02.03.13), Дніпропетровськ (03.03.13), Чернігів (16.03.13), Одеса (22.03.13), Полтава (05.04.13), Хмельницький (11.04.13), Вінниця (12.04.13).