29 березня у харківському арт-кафе «Корова» відбувся концерт файного українського гурту «Антитіла». Наразі хлопці їдуть 28 містами України з туром на підтримку свого нового альбому «Над полюсами» і Харків став справжнім екватором — чотирнадцятим містом.

За годину до початку концерту в «Корові» каталося перекотиполе: сцену обступили із десять дівчаток, ще 5 чоловік сиділи за столиком. Десь у стороні самотньо тупцювали бармени. Для повного букету лишалося комусь закуняти. Ніхто з ранку місце у черзі перед клубом не займав, як розумієте. Проте близько восьмої приміщення нарешті почали заповнювати,збуджені очікуванням своїх кумирів, школярки.

О 20:30 на сцену вийшов розігрів — гурт «Масса причин». Драйвові мужчинчики, які дуже просили запам’ятати назву їх гурту. Ну що, ефект повтору зробив своє діло — вже на шостій пісні дівчата пищали «Масса причин!». Молодці, хлопці, не дивлячись на хвилювання і фрази: «Мы спели песню «Электрошок», а теперь споём «Электрический ток». Такая вот тавтология» — все-таки круто відіграли, дали року. Близько десяти пісень пролунало зі сцени. Які наразі у вільному доступі, тож є нагода закачати собі хороших пісень у плеєр.

АнтитілA

По закінченні виступу розігріву, без запізнень і затримок на сцену вибігли довгоочікувані «Антитіла». З того моменту усміхнений фронтмент гурту Тарас Тополя вже не замовкав, говорили багато: про гумові нацюцюрники говорили, про хурмові фільми і такі ж дороги. Також зараз жодного концерту без «Слава Україні!» не проходить, тож вигукували часто, не без цього.

На середині виконання однієї з пісень хлопців очікував казус: на сцені «виріс» другий барабанщик, та ще з харківського гурту «We are». Андрій Панасюк що э сили намагався відрегулювати барабанну установку, яка від драйвового виконання моторного барабанщика гурту Дениса Швеця почила від’їжджати. А вже після тенденцію підтримали клавіші, які відмовили, потім — гітара Микити Чухрієнко. Звук був на висоті, як ви вже зрозуміли.

АнтитілA

Близько п’ятнадцяти пісень прозвучало у цей вечір зі сцени «Корови». Та на біс хлопці заспівали лише одну «Тебе, моя невеста». Бо ж дівчатка зі сльозами на очах, які не висохли після «Їдем-їдем», не хотіли відпускати «Антитіла».

За двадцять хвилин після концерту Тарас Тополя мужньо витримав натиск фанаток та спалахи фотокамер. Сфотографувався із усіма охочими, всім потиснув руку, всім посміхнувся. Школярки щасливі, суїциду не буде.

Оцінка концерту: 10 із 10! Не дивлячись на усі форс-мажори, хлопці відпрацювали на всі 100. Коли приходиш на групу, яку ніколи не чув, а після концерту усвідомлюєш, що вже наспівуєш слова — це щось означає.

Автор: Яна Борисовская