Антитілам не сидиться на місці цього літа. Лише минулих вихідних хлопці були з концертом в Славському, а вже 27 липня на них чекатиме фестиваль «Соседний мир» у Судаку.

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Наше opan-air літо насичене прекрасними подіями. Нещодавно відгримів позитивною і якісною музикою вже традиційний фестиваль присвячений дню містечка Славське у Карпатах, в якому ми, вже в котрий раз, приймали участь. Цього року свято зібрало 15000 людей! Далі, 27-го липня збираємося на не менш масштабний фестиваль "Соседний мир" в Судаку, де ми зіграємо годинну програму. А після того, 31 липня відправимось в Севастополь! Всіх запрошуємо з нами у подорож! Слідкуйте за афішею»!

Паралельно з цікавими концертними подорожами країною, АнтитілА разом з режисером Олексієм Веренчиком працюють над новою цікавою відеороботою на пісню «Як ангели», всеукраїнська аудіопрем’єра якої відбулася 24 червня.

Презентувати нове відео глядачам заплановано на кінець серпня. Зі слів учасників гурту, такого неординарного та грандіозного відео в них ще не було! Чекати лишилось не довго.

АнтитілА