Фінальний концерт великого міжнародного туру «Над полюсами», який відбудеться 23 травня 2014р., буде особливим для групи АнтитілА та всіх прихильників групи.

По-перше, виступ має на меті поставити ефектну крапку в більш ніж трьохмісячній музичній мандрівці, під час якої АнтитілА відвідали двадцять шість міст України з туром «Над полюсами».

По-друге, АнтитілА зіграють на сцені надсучасного нового концертного майданчика Sentrum, з найвищою якістю звуку та світла.

І, по-третє, київське шоу буде кардинально відрізнятися від усіх концертів туру, та міститиме багато цікавих та несподіваних музичних сюрпризів, які неодмінно зможуть вразити слухачів.

Електричний концерт у супроводі музикантів з симфонічного оркестру, розширений бек-вокальний склад та багато-багато іншого чекає на вас!

Тарас Тополя, лідер групи АнтитілА: «Експерименти з класичними інструментами та ансамблями, цікаві звукові і світлові рішення, знайома лірика і драйв. Отакий свіжий і корисний коктейль обіцяємо подати особисто всім, хто прийде на фінальний концерт нашого туру»!

Нагадаємо, останній альбом гурту АнтитілА «Над полюсами» побачив світ 29 листопада 2013 р., а його випуском та розповсюдженням займається відома українська рекордингова компанія Comp Music. Альбом складається з 15 пісень, на 6 з яких були відзняті офіційні відеокліпи («Над полюсами», «Тебе моя невеста», «Полинезийская зима», «Як ангели», «І всю ніч», «Їдем-їдем»).

АнтитілА – популярна українська поп-рок група. З кожним роком АнтитілА стають все більш помітним гравцем на ниві українського шоу-бізнесу. Група має в активі три альбоми «Будувуду», «Вибирай» та «Над полюсами», 17 музичних відеокліпів, велику кількість нагород і премій, а також визнання, повагу та любов українського слухача.

У різний час АнтитілА ставали володарями гран-прі культового українського музичного фестивалю «Перлини Сезону», визнавалися «Кращим дебютом року» в результаті опитування популярної радіостанції «Джем ФМ» , представляли країну на наймасштабнішому музичному фестивалі Європи SZIGET, що проходив у Будапешті, були відзначені відразу в 4 номінаціях премії «Чартова дюжина» від «Нашого радіо» у Москві за творчі досягнення в галузі рок-н-ролу та інше.

Дата: 23 травня 2014
Початок: 19.00
Адрес: Київ, Sentrum, вул. Шота Руставелі, 16а
Вартість квитків:
Фан-зона – 150 грн.
Балкон – 300, 400, 500 грн.

АнтитілА  фінальний концерт