Київські рокери «ANEBO» остаточно визначилися із виходом свого дебютного альбому «Справжнє». Презентація якого відбудеться 18 квітня 2013 року на прес-конференції гурту в «Київській малій опері». Відомо лише, що на диск потрапило 7 композицій. Чим хлопці здивують нас на цей раз, поки невідомо. Деталі платівки та плани групи на майбутнє музиканти повідомлять на конференції, яка розпочнеться о 13:00 годині.

Столичний гурт «ANEBO», заснований у 2005 році, вже встиг заволодіти серцями багатьох слухачів. На виступах, сповнених драйвом та непідробними емоціями, хлопці завжди викладаються на всі 100%. Цього разу, музиканти раді оголосити про вихід свого першого альбому, який за назвою має бути доволі відвертим. Слова пісень і музика написані учасниками групи, тому кожна композиція - щира і справжня історія.

ANEBO – нове слово в українському indie rock, яке вже звучить на вустах багатьох. Експресивні учасники, спокусливий голос вокаліста, індивідуальний стиль, змістовні та дійсно справжні пісні. Це жива музика, що дістає до самої душі. І у своєму стрімкому розвитку хлопці зупинятися не збираються. Попереду тур, запис нових пісень.

ANEBO

Місце презентації обране невипадково, - учасники групи дуже зацікавлені у розвитку сучасного мистецтва, непокояться про освіту молоді країни, небайдужі до гострої проблеми формування мовної культури. Саме тому хлопці співають рідною мовою і ніколи не відмовляються від участі у благодійних концертах. Кожна пісня несе в собі приховане послання – пораду, як змінити своє життя, прийняти правильне рішення, почути своє серце. Музиканти постійно експериментують з музикою, грають словами, завжди у пошуку. І вони на вірному шляху – у чому переконує альбом «Справжнє».

Учасники гурту «ANEBO» дуже відповідально ставляться до проблеми стану навколишнього середовища. Сучасне суспільство все менше піклується про природу, що обертається соціально-екологічними проблемами. Треки, що увійшли до платівки саме про пошук балансу між людиною і природою, вчать бути відвертими і цінувати справжні цінності і почуття.