Британський колектив SixToes випустив ексклюзивну вінілову серію свого запису на українському лейблі. Це символічне перевидання найбільше підійде для колекціонерів та справжніх меломанів.

SixToes випустив свій останній альбом «The Morning After» в 2014 році. Альбом супроводжувався синглом «Low Guns», який видали обмеженим накладом лише на касетах. Особливий шарм треку додала присутність на ньому Дейва Гаана, фронтмена гурту Depeche Mode, який на ній заспівав та виконав партії губної гармонії. Дейв завжди прихильно ставився як до гурту, так і до їх музики, в тому числі і до їх реміксів на треки самих Depeche Mode. Він без вагань прийняв пропозицію SixToes співпрацювати над треком.

Мені завжди подобалися ремікси, які SixToes робили для Depeche Mode. Тому коли Енн Каррузерс запропонувала мені співпрацю з гуртом над «Low Guns», я схопився за цю можливість. Група виключно талановита, пісня пов'язана зі мною, і я думаю, що відео на цей трек є натхненним і фантастичним». — говорив Дейв Гаан

Сингл «Low Guns» вийшов в світ лише на касетах. Дві партії – стандартна та нумерована вручну були повністю продані ще в 2014 році. Після великого успіху запису на касеті, який був скоріш символічним, ніж стандартним релізом, SixToes вирішив дати інше життя цьому треку на 7" вінілі. Там будуть унікальні версії треку, які раніше не видавалися та були відредаговані спеціально для цього видання. «Low Guns» буде випущено на платівках українським видавництвом Aby Sho Music в обмеженим накладом в 250 екземплярів: 200 чорного та 50 білого кольорів.