Презентацією макси-синглу «Вічність» ознаменується великий, вже четвертий за рахунком, сольний концерт гурту 5 vymir (квиточки тут). З 28 березня шанувальники та просто прихильники якісної музики вже зможуть послухати нову весняну роботу хлопців.

Черговий раз у клубі Sentrum київські рокери представлять своїм слухачам та гостям свіжий матеріал з майбутнього альбому із непередбачуваною та засекреченою для всіх програмою. Адже кожен виступ вдома музиканти намагаються зробити унікальним та несхожим на попередній. Так, минулі концерти пісні з дебютного альбому «Містолінії» прозвучали зі струнним квартетом, далі був квінтет, духова секція та незвичайний відеоряд, де герої картин Ренесансу вдало вписалися в архітектуру та транспорт Києва. Тож варто очікувати, що на цей раз відкриття куліс 15 квітня здивує відвідувачів не менше.

Перед великим сольним концертом журналісти Rok.Kiev.Ua поспілкувались з Костянтином Почтарем (голос і гітара 5 vymir) і випитали всі деталі про творчість хлопців та майбутню презентацію.

Журналіст: Павлова Жанна
Відео, монтаж: Олександр Рущак

Коли: 15 квітня 2016
Де: Sentrum (вул.Шота Руставелі 11, Київ)
Початок: 20:00
Білети: 200-400 грн

Квитки онлайн

5 vymir 1