Любов + Пристрасть: 30 Seconds to Mars повертаються в Україну весною 2015. Гурт з багатомільйонною армією фанатів, який підкорює континенти та серця, Thirty Seconds to Mars завітає до України в рамках Love+Lust tour. Неймовірне шоу відбудеться в Палаці Спорту 6 квітня 2015 року.

Виступи 30 Seconds to Mars – це завжди неймовірний діалог із глядачем. Кожен концерт колективу унікальний та по своєму неповторний. 30 Seconds to Mars – це три талановитих музиканти, об’єднані високою метою – дарувати радість та віру в свою мрію.

Завдяки музичним експериментам в арсеналі Thirty Seconds to Mars чотири оригінальних платівки та численні нагороди. Кохання фанів та невтомна праця принесли гурту титул найкращого альтернативного колективу на MTV Europe Music Awards 2013.

Окрім всіх досягнень на музичному Олімпі, Thirty Seconds to Mars побили рекорд Гіннесу в рамках This Is War tour 2011, відіграв більше ніж 311 шоу в 60 країнах світу, на повністю заповнених концертних залах! Гурт впевнено та стрімко йде до нового рекорду, заявляючи про нові шоу в різних куточках світу.

Thirty Seconds to Mars завітають в столицю України 6 квітня 2015 року та презентують оновлену програму «Любов+Пристрасть» в Палаці Спорту.

Дата: 6 квітня 2014
Адрес: Київ, Палац Спорту

30 Seconds to Mars концерт 2015