Фанати музичних груп ходять на їх концерти, справжні фанати влаштовують кавер-вечірки в честь річниці концерту кумирів. Перевершують всіх фани Thirty Seconds to Mars – щоб відзначити місяць, що пройшов з часу виступу організовується грандіозне святкування, що включає концерти, різноманітні конкурси, запис відео для Марсів та шалену рок-дискотеку до ранку. Кожен другий з мерчем групи, особливо свідомі з макіяжем в стилі героїв кліпів гарячих каліфорнійців.

Розпочалося дійство в київському клубі 44 зі спілкування енергійних ведучих з аудиторією – згадували концерт, що відбувся 12 березня, прем’єрні покази «Далласького клубу покупців» в «Києві» та автобіографічної стрічки Джареда Лето «Артефакт» в «Україні», бродіння по майдану вслід за нашим улюбленим співаком та актором.

Bradbury

Першими виступили Bradbury з напівакустичною програмою, яка задумувалася, швидше за все, як акустична, але потужний вокал і сильна енергетика маленької дівчинки Юлі не дають підстав вважати, що в доповнення потрібно ще щось крім гітари. Було помітне легке хвилювання, але публіка сприйняла дует на ура. Не лише горланили такі хіти всіма обожнюваних 30stm як Up in the Air, Was it a Dream, Attack та Closer to the Edge, а й цілком пристойно підспівували Foo Fighters і Three Days Grace.

Teen Spirit

Далі на сцену вийшли каверщики Нірвани – група Teen Spirit, називаються так, очевидно, в честь безсмертного хіта перших. З teen spirit в хлопців все в порядку, а от з grunge spirit поки склалося лише в барабанщика. Грають непогано, а дивитися на них сумно. Голос соліста дуже схожий на Куртів, але наявне якесь кривляння і несправжність. Не зовсім вдалими були імпровізації у мелодіях Come As You Are і Rape Me.

Врятувала ситуацію все та ж маленька дівчинка Юля, відібравши у фронтмена мікрофон. Rock & Roll Queen в її виконанні була драйвовою, A Beautiful Lie – щирою, The Kill – неймовірно прекрасною. Солістка Bradbury настільки влучно і природно вписалася в дружній колектив Teen Spirit, що відпускати їх зі сцени не хотілося ще довго.

Особлива подяка організаторам – Саші Авель та Жанні Руденко, ваші енергія, професіоналізм і захопленість своєю справою зробили цей вечір незабутнім.

Звіт та фото: Надя Царик