В арт-просторі «Старт» відбудеться другий ембієнтний кіно вечір - live-виступи ембієнт-музикантів у супроводі візуального перфоменсу непомітно перейдуть у перегляд німого фільму "Берлін: Симфонія великого міста" (1927). Режисер стрічки Вальтер Руттманн у 60 хвилинах сконцентрував усі емоції та індустріальну атмосферу Берліну, яка водночас ілюструє цілу епоху авангарду ХХ століття. Саме «симфонія» якнайкраще підходить під означення композиції фільму. Берлін Руттманна уподібнюється до музичного твіру, який виконує оркестр міста – відчиняються вікна будинків, піднімаються ролети магазинів, школярі чемно крокують до школи, трамваї везуть людей на роботу, крокують солдати з багнетами, на перон прибуває потяг...

О 19 годині розпочнуться сети кращих ембієнт-музикантів України:

Gamardah Fungus - відомий експериментальний дует із Дніпропетровська. Музичний матеріал гурту - повільний і тягучий дарк-ембієнт, який межує з медитативним дроуном, задумливим блюз-сладжем і дарк-джазом. В арсеналі дуету також робота над соціально-культурним відеопроектом «Nuclear Winter», співпраця з культовим письменником Л. Дерешем і концерти з легендою ембіент і дроун музики Nadja.

Журналісти німецького інтернет-видання A Dead Spot Of Light, яке спеціалізується на метал / сладж / дроун музиці, назвали Gamardah Fungus унікальним явищем української сцени, критики здійснили детальний огляд усієї дискографії та присвятили гурту один з новорічних випусків (!)

На думку критиків, музика Gamardah Fungus - це результат підслуховування звуків вічної тиші, переданий аудиторії за допомогою всього доступного медіумам інструментарію. Це неупереджений і холодний погляд на речі та процеси, які бентежать думки людства, яке не замислюється про причини, наслідки та принцип вселенського холодного розрахунку...

Heinali (Олег Шпудейко) - композитор із Києва. Стилістично еклектичний, але більшість композицій все ж електроакустичного напрямку, оскільки найчастіше працює з різними техніками обробки звуку. Характерне звучання виділити важко, оскільки воно змінюється від альбому до альбому, але, як правило, думки критиків сходяться на тому, що в музиці майже завжди присутня емоційність й атмосферність. Для кіно-вечора Heinali зіграє нову програму, яка поєднає в собі електроакустику та справжнє піаніно.

Stalker VA - це музичний проект київського композитора Дмитра Безручка, який створює електроакустичні ембієнтні звукові ландшафти з використанням різноманітних інструментів, власних «польових записів» та трансформованих звуків. Більша частина робіт – це свого роду атмосферні музичні подорожі, які досліджують людське сприйняття, спогади, сни та споглядання; взаємодію свідомості та Всесвіту. На початку 2012 року його композиції увійшли до компіляції українських та польських ембієнт музикантів, яка була видана лейблом Preserved Sound у співпраці з Azh Promo.

Endless Melancholy - атмосферний соло-проект музиканта-самоучки Олексія Сакевича з Києва. Музичну діяльність розпочав у листопаді 2011 року, видавши до цього часу кілька релізів. Нещодавно електронщик-неокласик презентував свій новий EP Endless Melancholy, який він створював, щоб висловити свою пристрасть та любов до мінімалізму,фортепіано і ембієнту.

Двері відкриваються о 18.00, виступи з 19:00 до 23.00

Показ фільму - одразу по закінченню виступів.

*- подія триватиме НЕ цілу ніч. а орієнтовно до 23.50.

Місце проведення:
Київ, арт-простір «СТАРТ», вул. Маршала Рибалко 28/4, м. Лук’янівська

Квитки (передпродаж):
50 грн. - в магазині "ЕТНО ДІМ" (вул. М. Пимоненка, 5, м. Лук'янівська, тел. 095 0099156)
55 грн. - в магазині "ШТУКИ" (вул. В. Васильківська, 8, ТЦ МЕТРОГРАД, квартал "Домашнього Затишку", тел. 044 2475735)
75 грн. - в день події.

Берлін Симфонія великого міста