Фестиваль Sziget 2014 відкриває двері 11 серпня, вже менше ніж через місяць! Квитки розпродаються з рекордною швидкістю, але все ще не пізно наважитись. Якщо ти належиш до тих, хто довго вирішує, ось майже повна картинка чому Sziget повинен стати у топі твого списку фестивалів 2014 року.

1. Повна програма

Sziget має все, що потрібно справжньому фестивалю протягом 7 днів: відомі зірки на головних сценах, мистецтво, веселощі та сотні різних заходів по всьому острову. Протягом дня можна розслабитися і відпочити на пляжі Sziget Beach, створити свої власні сувеніри на одному з арт-майданчиків на території фестивалю, або просто присвятити свій час пригодам у Будапешті! Вечірки починаються опівдні й тривають до самого сходу сонця! Сплануй свій графік найкращого тижня 2014 року, використовуючи мобільний додаток Sziget і впевнись, що ти нічого не пропустиш!

2. Дешевий громадський транспорт

Sziget-Budapest Citypass – це спеціально розроблений абонемент для відвідувачів фестивалю Sziget (сігетців) для більш зручного знайомства з Будапештом. Він включає громадський транспорт, безкоштовний проїзд на Sziget-човні, безкоштовний вхід до знаменитих купалень та подальші знижки, вхід до музеїв, до Будапештського зоопарку та багато іншого. На додаток – безкоштовний проїзд від аеропорту ім. Франца Ліста до фестивалю Sziget. Крім того, є знижка на квитки на оглядове колесо столиці Угорщини Sziget Eye Belv?ros та на власне оглядове колесо фестивалю.

3. Безкоштовні дзвінки

Festfone – це мобільний сервіс, що допомагає сігетцям залишатися на зв’язку зі своїми друзями на фестивалі безкоштовно! Він також надає можливість не втрачати зв'язок з друзями та родиною вдома, ділитися всім, що відбувається протягом фестивалю за досить невисокою ціною. Різні види телефонів та мобільних тарифів доступні від досить недорогих моделей до смартфонів.

4. Легка парковка

Знайти місце, щоб припаркуватися у великому місті – це завжди проблема. Організатори Sziget розробили декілька паркінг-пропозицій на острові та найближчих околицях для тих, хто збирається подорожувати на Sziget автомобілем. Також є автобуси, які курсують від території фесту до місця парковки. Sziget повністю підтримує ідею carsharing, що є чудовим способом зекономити гроші, зберегтим навколишнє середовище та зустріти нових друзів вже дорогою на фестиваль!

5. Намети на місці

Sziget пропонує спеціальний пакет для тих, хто планує скористатися наметом, але не хотів би весь час перейматися його встановленням та спорядженням для кемпінгу. Після користування кемпінг-спорядженням є можливість повернути його та отримати певну частину від сплаченої ціни назад.

6. Страхові пакети

Сігетці можуть обирати з двох страхових пакетів, щоб убезпечити себе, тому у випадку будь-яких неочікуваних обставин вони вже будуть мати готовий вихід з такої ситуації в своїх руках. Це вірний вибір у випадку, якщо хтось має відмінити свою поїздку з особливих причин, у разі виникнення будь-яких питань щодо здоров’я, яких-небудь проблем з багажем, або у випадку будь-якої іншої проблеми чи біди.

7. Камери схову

Зберігати свої цінні речі в надійному місці – добрий спосіб зосередитися на найважливішій справі цього тижня: вечірках. Сігетці мають можливість забронювати місце у камері схову та приїхати, коли все вже буде організовано.

8. Афтепаті: B.my.Lake

Якщо ти все ще відчуваєш потребу у додаткових вечірках після тижня у режимі нон-стоп на фестивалі Sziget, то величезне афтепаті чекає тебе на озері Балатон. B.my.Lake – це триденний андеграунд-електро-фестиваль, що минулого року отримав категорію «Кращий новий фестиваль» на European Festival Awards. 130 діджеїв на пляжі найбільшого озера центральної Європи, з 18 по 21 серпня 2014 року. Комбіновані квитки все ще доступні, щоб потішити себе одразу двома фестивалями. І тобі навіть не доведеться думати як туди дістатися, так як Sziget пропонує трансфер в обидва кінці!

9. Різноманіття варіантів проживання

Не хочете жити у кемпінгу, але хочете відвідати всі дні фестивалю? Не турбуйтеся. Є величезна кількість зручних варіантів проживання у Будапешті. Це місто справді має широкий вибір готелів, хостелів і квартир, щоб запропонувати вам. Потрібно просто озирнутися навколо і знайти найбільш зручне місце для вас і ваших друзів!

+1: Разом на Острів Свободи

Цього року Sziget відбудеться вже 22-й раз! Від початку на фестивалі було встановлено принципові цінності, які ніколи не змінювалися: свобода і толерантність, любов і різноманіття, загорнуті в музику та мистецтво, якими насолоджуються сігетці з усього світу! Весь острів перетворюється в особливий світ, який ви ніколи не відчуєте у повсякденному житті. Настав час прийняти це рішення вже зараз!

Всього 7 днів залишилося, щоб придбати квиток за зниженою ціною!

Більше інформації і квитки: www.szigetfestival.com.ua

Sziget 2014